О школе » КГУ «Общеобразовательная школа №151 » Управления образования г.Алматы
Заместитель директора по учебной работе - Аскарова Нурсагила Асылжановна
"Оқуға құштар мектеп"
"Оқуға құштар мектеп"
"Оқуға құштар мектеп" жобасын жүзеге асыру мақсатында ұйымдастырылған аудандық кітапханашылардың шығармашылық жетістіктерін айқындау, еңбектің жаңа түрлері мен әдістерін енгізу, кітапхана мен оның қызметкерлерінің білікті маман екенін айқындау мақсатында ұйымдастырылған "Алматының үздік мектеп кітапханасы-2021" байқауында №151 Жалпы білім беретін мектеп мадақтамамен марапатталды!!!
"Бейбіт күн жасасын әлемде!"
№1 Оқушылар үйінің ұйымдастыруымен 9 мамыр  Ұлы Жеңіс күніне орай ұйымдастырылған "Бейбіт күн жасасын әлемде!" майдан жылдарындағы әндерді отбасылық орындаубайқауында мектебіміздің Касымовтар отбасы 2 орын иеленді.
"Бейбіт күн жасасын әлемде!"
" Бейбіт күн жасасын әлемде"
" Бейбіт күн жасасын әлемде"
"Жас Ұлан, ЖАс Қыран''ББЖ ұйымының ұйымдастыруымен қашықтықтан өткен " Бейбіт күн жасасын әлемде"атты Ұлы Отан соғысы жылдарында айтылған әндер байқауына қатысып, ⠀ 2 -орын N151 ЖББМ оқушысы Ахметова Шахида Жетекшісі: Лома Динара Джамаловна
"Қазақстанның қызыл кітабындағы қызғалдақтар"
"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында өткізілген "Көктем көркі -қызғалдақ" атты ашық онлайн- фестивалінде  "Қазақстанның қызыл кітабындағы қызғалдақтар" презентация байқауында  жеңімпазды  дайындағаны үшін  мектебіміздің бастауыш сынып мұғалімдері: Сагимбаева Акмарал Ергалиевна мен Әріпбай Айман  Артықбайқызы  дипломмен марапатталды!
"Алғашқы гүлдерді сақтайық!"
"Алғашқы гүлдерді сақтайық!"
"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында өткізілген "Көктем көркі -қызғалдақ" атты ашық онлайн- фестивалінде  "Алғашқы гүлдерді сақтайық!"  постерлер мен плакаттар  байқауына қатысып III орын иеленгені  үшін  мектебіміздің бастауыш сынып  оқушысы Аметова Санеля  дипломмен марапатталды.Жетекшісі: Сагимбаева Акмарал Ергалиевна.
"Қазақстанның қызыл кітабындағы қызғалдақтар"
"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында өткізілген "Көктем көркі -қызғалдақ" атты ашық онлайн- фестивалінде  "Қазақстанның қызыл кітабындағы қызғалдақтар" презентация байқауында  қатысып "Жас қатысушы " номинациясын иеленгендері үшін  мектебіміздің 4 сынып оқушысы: Андас Райымбек  3 сынып оқушысы :Махамбетова Шахниза дипломмен марапатталды! жетекшілері: Әріпбай Айман  Артықбайқызы   Сагимбаева Акмарал Ергалиевна.
"Көктем көркі -қызғалдақ"
"Көктем көркі -қызғалдақ"
"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында өткізілген "Көктем көркі -қызғалдақ" атты ашық онлайн- фестивалінде  "Алғашқы гүлдерді сақтайық!"  постерлер мен плакаттар  байқауында  жеңімпазды  дайындағаны үшін  мектебіміздің бастауыш сынып мұғалімі: Сагимбаева Акмарал Ергалиевна  дипломмен марапатталды !