О школе » КГУ «Общеобразовательная школа №151 » Управления образования г.Алматы
Заместитель директора по учебной работе - Аскарова Нурсагила Асылжановна
"СҰҢҒЫЛА СӨЗ"
"СҰҢҒЫЛА СӨЗ"
Наурыз мерекесіне орай дебат қозғалысының үйлестірушілері  мен жетекшілері арасында өткен "СҰҢҒЫЛА СӨЗ" қалалық пікірсайыс турнирінің жүлдегері №151ЖББМ дебат қозғалысының координаторы Кунанбаев Мерей II дәрежелі дипломмен МАРАПАТТАЛДЫ!
Ақпарат!
Ақпарат!
Оқу жылының аяқталуы қарсаңында әлеуметтік желілерде мектептерде, соның ішінде мектеп бітіру кештерін өткізуге ақша жинау туралы ақпарат таралуда. Осыған байланысты Алматы қаласының Білім басқармасы барлық білім беру           ұйымдарында заңсыз қаражат жинауға тұрақты тыйым салынғанын және бірінші басшыларға жеке жауапкершілік жүктелген тиісті бұйрықтар шығарылғанын ресми түрде хабарлайды. Білім беру ұйымдарында алдын алу жұмысы күшейтілуде. Заң бұзушылықтар туралы (нақты мәліметтерді көрсете
"Сардар"
"Сардар"
Республикалық "Сардар" кешенді Олимпиадасының аудандық кезеңінің Граната лақытудан І орын жүлдегері Мусаев Мухамед марапатталады.
«Айтыс сөз мәйегі»
«Айтыс сөз мәйегі»
Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына орай ұйымдастырылған  «Айтыс сөз мәйегі» тақырыбында өтетін жыр додасына мектебіміздің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Джилкибаева Назира Курманбаевна қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды.
"ҰШҚЫР ОЙ АЛАҢЫ"
Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы Дарыны" дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығы. Республикалық 9-11 сынып оқушылары арасындағы "ҰШҚЫР ОЙ АЛАҢЫ" пікірсайыс турнирінің қалалық кезеңіне қатысқаны үшін №151 ЖББМ  9 сынып оқушысы СУЛАЕВА ЕСИТА  марапатталады.
"ҰШҚЫР ОЙ АЛАҢЫ"
Алматы қаласы білім басқармасының "Алматы Дарыны" дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығы. Республикалық 9-11 сынып оқушылары арасындағы "ҰШҚЫР ОЙ АЛАҢЫ" пікірсайыс турнирінің қалалық кезеңіне қатысқаны үшін №151 ЖББМ  9 сынып оқушысы ҚАЛЫБЕКОВА ӘСЕЛ марапатталады.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 Вперед